Hráč 2: Sázka na volby

Pomalu se nám blíží volby do PS, a s tím přichází zajímavé příležitosti. Zatím jsem udělal jen pár menších sázek, kurzy jdou rychle dolů. Dokonce jsem musel přidat 2 zápasy LM, aby se to aspoň trochu vyplatilo.

Celkem tedy 3 tikety se vkladem 6 500,-. Potenciální zisk činí 3 765,-  (57,92%).

Zdůvodnění sázek: Myslím, že Realisté se nedostanou do PS z prostého důvodu – jedná se o novou stranu, která se výrazně neprofiluje (středových stran tu je přehršel), o charisma předsedy a uchopení volební kampaně nemluvě.

Svobodní a zisk 1,5%. Za mě nejrozumnější program, který ovšem lidé moc nečtou. Po oživení ODS bude volit Svobodné především tvrdé jádro. Počítám, že by mělo stačit kolem 80 tisíc hlasů (FB stránka 75 tisíc), aby dostali státní příspěvek, který umožní pokračovat v nátlaku na soc. strany.

Prohra Karabachu. Na šťastný gól s Římem zatím plní roli fackovacího panáka. Atlétiko potřebuje 3 body, aby mělo vůbec šanci postoupit.

2 thoughts on “Hráč 2: Sázka na volby

  1. Super, já taky uvažoval nad Pirátama, že dostanou víc jak 5%…ale kurz jde rapidně dolů, a já to tak nějak zaspal, a tedka už mi to za to nestojí za těch pár šupů no…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *